I menší firma může mít VELKÉ IT.

teamviewer POMOC

Bezpečnost IT

Bezpečnost a její centralizace je důležitou součástí informačních systémů a stavebním kamenem spolehlivého IT v každé společnosti. Zákon vyžaduje shromažďovat a uchovávat velké množství dat, které jsou pro činnost společností nezbytné. Dodržování těchto je vyžadováno nejen od soukromých společností, ale i od neziskových organizací a úřadů. Ochrana před ztrátou nebo zcizením vlastních dat je proto nedílnou součástí každé správně strukturované počítačové sítě.

Společnost OMEGA24 s.r.o. se snaží poskytnout svým klientům nejvhodnější řešení, které odpovídá potřebám a rozsahu počítačové sítě zákazníka. V oblasti bezpečnosti IT se zaměřujeme na komplexní řešení, tedy - centralizaci bezpečnosti IT, dodávku zařízení dle zjištěných technických parametrů sítě, implementaci řešení a správu zařízení.

V oblasti bezpečnosti zajišťujeme:

analýzu stávajícího stavu, bezpečnostní audit a analýzu síťového provozu; dodávku a implementaci aktivních hardwarových prvků - Firewall, VPN (šifrovaná komunikace), Antivirus, Antispam, šifrování dat; zabezpečení emailové komunikace, uživatelská práva, Wireless přístupy; IDS (detekce průniků), ADS (detekce anomálií), servisní služby (SLA); odborné konzultace a související služby, kompletní převzetí odpovědnosti za oblast bezpečnosti; online monitoring klíčových prvků Vaší IT infrastruktury

bezpecnost IT


V případě zájmu o vypracování konkrétní nabídky pro Vaši společnost nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.